» » Potęga teraźniejszości - Eckhart Tolle [Audiobook PL]
Rejestracja
Popularne
  Skąd zwykle bierzesz audiobooki?
  Chomikuj.pl
  freedisc.pl
  pobieram w mp3
  kupuje na CD
  peb.pl
  «    Luty 2023    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728 
  1

  Potęga teraźniejszości - Eckhart Tolle [Audiobook PL]

  Autor: adminKategoria: AudiobookiData: 1-03-2016, 19:44
  Potęga teraźniejszości - Eckhart Tolle [Audiobook PL]
  Lektor: profesjonalny
  Czyta: Andrzej Ferenc

  Wielkość całości: 548 mb
  Czas: 00:07:44 :33
  Bitrate: 192 kbps

  Rodzaj kompresji: zip
  Zawartość uploadu: mp3
  Wersja językowa: PL
  BRAK DANYCH NAPRAWCZYCH

  Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika.
  o. Jan M. Bereza OSB
  Opactwo Benedyktynów w Lubiniu

  Odkrywanie samego siebie i dochodzenie do źródła samopoznania to droga wiodąca przez całe nasze życie. Wypełnione jest ono doświadczeniem, które nas wzbogaca i pozwala poszerzać naszą świadomość. Książka Potęga teraźniejszości jest dla mnie mapą z drogowskazami, znakami, symbolami prowadzącymi do samopoznania i przeżywania życia tu i teraz, w danym momencie - jedynym i niepowtarzalnym. To książka, z którą jestem na co dzień, którą czytam i kontempluję, do niej wciąż powracam.
  Czytanie jej przypomina odgrywanie roli teatralnej na nowo; z inną publicznością, z odmiennym nastrojem, nieoczekiwanymi wydarzeniami oraz każdorazowo zmieniającą się energią. Jest wszak jeden stały element - CIEKAWOŚĆ ODKRYWANIA! Jeśli chcesz pracować nad sobą, jeśli pragniesz stanąć przed lustrem i powiedzieć: "To ja kieruję własnym życiem, ja odpowiadam za swoje stany emocjonalne, ja dokonuję wyborów tu i teraz" - to przeczytanie tej książki będzie właściwym, pierwszym krokiem w tym kierunku!
  Katarzyna Figura
  Aby komentować, oceniać oraz pobierać pliki zarejestruj się!
  Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!

  Podobne pozycje:

  • Murphy Joseph - Potęga podświadomościMurphy Joseph - Potęga podświadomościRozmiar: 474 MBCzas: 08h 33m 46sZawartosc uploadu: plik .mp3Jakość: 128kbps Wersja jezykowa: polskaCzyta: Jaroslaw Lukomski
  • Sawicka Monika - Szeptem [Audiobook PL]Lektor: D.ZielińskaSą w naszym życiu sprawy, o których trzeba mówić szeptem. .Nie ze wstydu lecz z szacunku. To sprawy tak ważne, że nie można ich przemilczeć, ale każde zbyt głośno wypowiedziane
  • Tracy Brian - Potęga pewności siebie [Audiobook PL]Lektor: Robert MichalakRozmiar: 386 MBCzas: 5:35 hBitrate: 160 kbpsFormat: MP3Kompresja: rarOpis:"Potęga pewności siebie" wyjaśnia, jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”, myśląc jak osoby,
  • Pałasiński Jacek - Kaczor po pekińsku [audiobook PL]Pałasiński Jacek - Kaczor po pekińsku [audiobook PL]Opis uploadu:Wielkosc calosci: 97.2 MBCzas: 07h 25m 59sBit rate: 32kbps Rodzaj kompresji: .rarZawartosc uploadu: plik .mp3Wersja jezykowa:
  • Berger Barbara - Odkryj w sobie siłę [Audiobook PL]Lektor: M. Zając-ZawadzkaTematem tej książki jest siła. Nie siła fizyczna, ale siła umysłu. Dowiesz się z niej, jak przejąć kontrolę nad swoim życiem i osiągnąć wszystko to, o czym zawsze marzyłeś.