» regulamin serwisu audiobook.net.pl
Rejestracja
Popularne
  Skąd zwykle bierzesz audiobooki?
  Chomikuj.pl
  freedisc.pl
  pobieram w mp3
  kupuje na CD
  peb.pl
  «    Czerwiec 2024    »
  PoWtŚrCzPiSoNi
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930

  regulamin serwisu audiobook.net.pl

  Informacje ogólne:
  1. Każdy użytkownik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem, zaakceptowania i przestrzegania go jeśli chce korzystać z serwisu.
  2. Każdy z użytkowników może składać prośby/propozycje co do zmiany treści regulaminu, lecz tylko administracja może wpłynąć na zmianę zapisu w regulaminie.
  3. Każdy z użytkowników poprzez proces rejestracji wyraża zgodę na postanowienia regulaminu, oraz zobowiązuje się do przestrzegania go.
  4. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu, każdy użytkownik zostanie o tym poinformowany.


  Prawa i obowiązki użytkownika:
  1. Użytkownik ma Obowiązek:
  - przestrzegania regulaminu i podporządkowywania się w ramach forum decyzjom Moderatorów i Administratorów.
  - powiadamiać Moderatorów o nieprawidłowościach w przestrzeganiu regulaminu przez innych użytkowników.
  - używać wyszukiwarki przed założeniem tematu co pomaga sprawdzić czy temat już nie widnieje w serwisie.
  - zapoznać się z FAQ i regulaminem oraz przestrzegać go!
  - zakładać wątki tylko i wyłącznie w działach do tego stworzonych.
  - nie powielać takiego samego tematu w kilku miejscach naraz - takie działanie traktowane jest jako zaśmiecanie forum i będzie karane warnem.
  - tytułować tematy zgodnie z regulaminem.
  - unikać pisania kilku postów, jeden po drugim. Jeżeli koniecznie musisz dodać coś do swojej wypowiedzi, użyj opcji "Edit"
  - szanować moderatorów i administratorów, nie zapominając oczywiście o szacunku do innych użytkowników.
  2. Użytkownik ma prawo:
  - pisać nowe artykuły
  - odpowiadać na komentarze innych Użytkowników
  - edytować własne posty
  - korzystać ze wszystkich elementów formatowania BBCode oraz używać dostępnych emotikonek
  - wysyłać prywatne wiadomości
  - korzystać z obrazka avatar
  - korzystać z podpisu w profilu
  3. Każdy Użytkownik posiada własny profil i ma prawo wykorzystywać wszelkie jego funkcje oraz wprowadzać w nim zmiany. Jednakże zabronione jest zakładanie konta o loginie zawierającym w treści słowa powszechnie uznawane za obraźliwe lub wulgarne. Login nie może być także reklamą innego fora lub strony internetowej.
  4. Użytkownik ma możliwość ukrycia przed innymi Użytkownikami swojego adresu e-mail.
  5. Zabronione jest korzystanie z kilku kont naraz. Takie działanie jest zabronione, i w wypadku wykrycia, wszystkie konta zostają dożywotnio
  zablokowane. Od takiej decyzji nie ma odwołań.


  Pisanie artykułów:
  1. Przed dodaniem nowego artykułu zapoznaj się z regulaminem danego działu jeżeli taki jest dostępny. W przypadku braku regulaminu działu stosuj się do ogólnych zasad pisania opisanych w tym regulaminie.
  2. Przed napisaniem nowego tematu upewnij się że takowy już nie został założony. Skorzystaj z wyszukiwarki dostępnej na forum aby wyszukać podobne tematy.
  3. Wstawiając linki używamy [*code]LINK[*/code] (bez gwiazdek).
  4. Wstawiając obrazek używamy [*img]ADRES OBRAZKA[*/img] (bez gwiazdek).
  5. Jeżeli hasło do pliku jest odnośnikiem do strony używamy [*code].
  6. W swoich postach nie powielaj treści napisanych uprzednio w danym temacie przez innego użytkownika (obrazki, takie same tytuły postów itp.).
  6. W miarę możliwości staraj się dodawać opisy i screeny.
  7. Brak hasła do pliku = temat w koszu.
  8. Nikt nie będzie tolerował chamskich, obraźliwych, bardzo wulgarnych, rasistowskich, nazistowskich, antysemickich zachowań i wypowiedzi. Użytkownicy łamiący ten zapis od razu zostaną ukarani blokadą konta.
  9. Na forum najbardziej cenimy mądre i przemyślane wypowiedzi. Przemyśl zatem najpierw co chcesz napisać, abyś dzięki swojej wypowiedzi traktowany był jako mądry i inteligentny człowiek.
  10. Dbaj o poprawną pisownie oraz unikaj pisania w tym "sTyLu".
  11. Posty i tematy nie są miejscem na Twoją reklamę i każda próba reklamy będzie karana.


  Avatar:
  1. Maksymalne wymiary oraz rozmiar grafiki jaka może zostać wykorzystana jako avatar jest zależny od rangi jaką posiadasz. Informacje o ograniczeniach znajdziesz na forum lub u obsługi forum.
  2. Grafika prezentująca Twój profil nie może łamać regulaminu forum ani być wykorzystana jako reklama.


  Sygnatura - podpis profilu:
  1. Maksymalne wymiary podpisu są zależne od rangi jaką posiadasz. Informacje o ograniczeniach znajdziesz na forum lub u obsługi forum.
  2. Podpis prezentujący Twój profil nie może łamać regulaminu forum ani być wykorzystany jako reklama.  Czego unikać aby nie dostać punktów karnych:
  - Przestrzegaj ogólnego regulaminu forum oraz regulaminów działów jeżeli takowe są dostępne.
  - Nie przeklinaj.
  - Nie obrażaj i nie atakuj personalnie swoich rozmówców.
  - Nie publikuj ogłoszeń ani reklam w jakiejkolwiek postaci.
  - Nie spamuj - nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach.
  - Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum.
  - Nie wklejaj całych cudzych wypowiedzi lub artykułów - wystarczy je omówić lub podać link z odpowiednim komentarzem ani nie podpisuj ich własnym nazwiskiem
  - Nie podszywaj się także pod inne osoby - wpisując swój post podpisany cudzymi danymi
  - Nie pisz WIELKIMI literami - w internecie oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników. Jeżeli chcesz wyróżnić jakieś słowo lub zdanie, możesz użyć *gwiazdek* lub _podkreślenia_
  - Zabrania się edytowania, bądź usuwania przez użytkowników wpisów pozostawionych w ich postach przez moderatorów, super moderatorów oraz administratorów. Za złamanie tego punktu użytkownik otrzyma bezwarunkowo warna.


  Uwagi końcowe:
  - Zabrania się umieszczania wszelkiego rodzaju materiałów zawierających treści związane z pedofilią, zoofilią, dendrofilią i nekrofilią oraz innych powszechnie uważanych za niemoralne. Zabrania się także proszenia o materiały tego typu. Złamanie tych zakazów wiąże się z natychmiastowym i stałym banem!
  - Ignoruj użytkowników, których jedynym celem jest dokuczanie i krytykowanie. Twoje odpowiedzi na ich posty tylko ich zachęcą do dalszej działalności. Wystarczy, że zgłosisz ich działalność administracji.
  - Uważaj z humorem i ironią! Mogą być niezrozumiałe dla innych albo obraźliwe.
  - Jeśli dyskusja przerodzi się w prywatną pogawędkę, kontynuuj ją poza forum.
  - Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny. Staraj się doradzać innym, a nie wyśmiewać ich - każdy był kiedyś początkujący.
  - Na stronie umieszczone są reklamy i oferty osób trzecich. Reklamy te wyświetlane są zwykle rotacyjnie - niektóre z nich mogą wymagać wysłania SMSa lub podania numeru telefonu - za korzystanie z takich serwisów administracja audiobook.net.pl nie bierze odpowiedzialności i robisz to na własna odpowiedzialność licząć się z ewentualnymi kosztami. Pamiętaj także, że nie umieszczamy linków do ebooków a TYLKO i wyłącznie opisy, okładki, informacje o wydaniu oraz ewentualne darmowe fragmenty (jeśli takie udostępnił wydawca). Klikająć więc w reklamy z napisem "Download" czy "pobierz" nie masz gwarancji, że pobierzesz szukanej przez siebie książki!
  - Akceptując regulamin wyrażasz zgodę na otrzymywanie reklam drogą elektroniczną przez serwis audiobook.net.pl oraz partnerów handlowych na adres e-mail podany podczas rejestracji. Zmiana adresu e-mail przypisanego do Twojego konta jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na otrzymywanie reklam na nowy adres e-mail podany przy zmianie. Wypisanie z otrzymywania reklam możliwe jest po uprzednim kontakcie z administracją za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.


  Administracja oświadcza że:
  1. Na serwerze strony nie są hostowane żadne pliki łamiące prawa autorskie, a jedynie zdjęcia, opisy i komentarze.
  2. audiobook.net.pl jest portalem informacyjnym. Korzystając z linków do plików zamieszczonych przez użytkowników, robisz to na własną odpowiedzialność. Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.
  3. Posty i tematy zawarte na podstronach tego serwisu prezentowane są wyłącznie w celach edukacyjnych. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści postów zamieszczanych przez użytkowników oraz wykorzystanie ich niezgodnie z przeznaczeniem. Бесплатно можно бесплатные программы скачать без регистрации Рецензия на Перелом у нас на сайте и лучшие шаблоны dle 10.1 на портале.